رویه ارسال سفارش ها

رویه های سفارش کالا

 

سیاست ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی کاردک

فروشگاه اینتزنتی کاردک با افتخار تمام سفارش‌ها را به کل نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع رسانی شده و هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

 

روش‌های ارسال محصولات هر سفارش

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمندیم به موارد زیر دقت فرمایید:

ارسال محصولات هر سفارش در محدوده استان البرز و شهر کرج از طریق پیک موتوری، تیپاکس و پست و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس، پست و باربری انجام می شود.

امکان خرید حضوری در استان البرز شهر کرج نیز فراهم میباشد؛ درصورتی که تمایل به خرید و دریافت مرسوله به صورت حضوری در مراکز خرید فروشگاه اینترنتی کاردک را دارید تنها کافی است در هنگام ثبت سفارش استان خود را البرز و شهر کرج انتخاب نمایید. فیلد خرید حضوری در قسمت حمل و نقل برای شما فعال میشود و با انتخاب خرید حضوری و ثبت سفارش، مرسوله شما در مرکز فروش ما آماده و منتظر حضور شما در فروشگاه کاردک جهت دریافت مرسوله هستیم.

 

 

هزینه های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات

 • هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک در محدوده استان البرز و کرج بر عهده مشتری می‌باشد.(این هزینه از طریق سایت از شما دریافت میشود)
 • برای سفارش‌های خارج از استان البرز، محصولات بالای ۱۵ کیلوگرم تحویل باربری تهران می‌شود. هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.
 • انتخاب باربری نیز برعهده مشتری میباشد که در قسمت یادداشت سفارش اعلام میکند؛ در غیر اینصورت، درصورت لزوم به باربری منتخب فروشگاه اینترنتی کاردک ارسال میشود.

 

 

الف) در محدوده استان البرز و شهر کرج

 1. حمل سفارشات از طریق پیک موتوری امکان پذیر است.
 2. پس از حمل هر مرسوله توسط پیک موتوری، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 3. مدت زمان تحویل مرسوله‌ها برای سفارشاتی که تا قبل از ساعت 16 ثبت شوند در همان روز و تا قبل از ساعت 21 تحویل داده میشوند.
 4. سفارشاتی که بعد از ساعت 16 ثبت و صورت حساب آنها صادر شود در روز بعد تا ساعت 21 تحویل شما مشتریان گرامی میگردد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 5. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. (میتوانید با انتخاب لوکیشن دقیق در نقشه سایت هنگام تکمیل سفارش در دریافت به موقع مرسوله آسوده خاطر باشید)
 6. هزینه عادی پیک در شهر کرج مبلغ ۲۵.۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است و در هنگام ثبت سفارش به صورت حساب شما اضافه خواهد شد.
 7. ارسال پیک به شهرهای هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد و آبیک در هنگام دریافت کالا و بر اساس تعرفه پیک از مشتری دریافت میگردد.
 8. حمل سفارشات از طریق تیپاکس و پست پیشتاز نیز فراهم میباشد.
 9. هزینه ارسال تیپاکس به صورت پس کرایه میباشد و پس از دریافت مرسوله توسط تیپاکس از شما دریافت میشود. (هزینه‌ای هنگام تکمیل سفارش از شما دریافت نمیشود)
 10. هزینه ارسال پست پیشتاز متغییر بوده و در هنگام تکمیل سفارش از شما دریافت میشود. هزینه اعلام شده در پست با لحاظ کردن هزینه بسته بندی و ارسال میباشد.
 11. زمان تحویل مرسولات به شرکت تیپاکس و پست در همان روز و یا فردا میباشد.

 

ب) در تهران و دیگر شهرستانها

 1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس(به صورت پس کرایه)، پست پیشتاز و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: tipaxco.com که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
 3. رهگیری مرسولات پستی از طریق لینک tracking.post.ir انجام میشود.
 4. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 5. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به تیپاکس به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
 6. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس و پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 7. هزینه حمل تیپاکس بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 8. هزینه ارسال پست پیشتاز در هنگام تکمیل سفارش به شما اعلام و در هنگام پرداخت از شما دریافت میشود. هزینه پست متغییر است و مبلغ اعلامی شامل هزینه بسته بندی و ارسال به درب محل شما میباشد.
 9. امکان دریافت در محل برای سفارشاتی که از طریق تیپاکس، پست و باربری انجام میپذیرد وجود ندارد و میبایست هنگام خرید مبلغ فاکتور تسویه گردد. (در غیر اینصورت هزینه عودت نمیشود)
 10. ارسال به شرکت پست فردای روز سفارش و قبل از ساعت 12 میباشد.
 11. ارسال به شرکت تیپاکس در همان روز و یا فردا قبل از ساعت 21 میباشد.

 

 

پیگیری وضعیت سفارش

می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود، در قسمت پیگیری سفارشات، از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.