رویه های ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی کاردک

 

رویه های سفارش کالا

 

اطلاعات و شرایط ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی کاردک :

فروشگاه اینتزنتی کاردک سفارش‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع رسانی شده و هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

 

روش‌های ارسال :

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده استان البرز و شهر کرج از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس، پست و باربری انجام می شود.

 

هزینه های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات :

– هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک در محدوده استان البرز و کرج بر عهده مشتری می‌باشد.

– برای سفارش‌های خارج از استان البرز، محصولات بالای 15 کیلوگرم بصورت رایگان تحویل باربری تهران می‌شود. هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.

انتخاب باربری نیز برعهده مشتری میباشد و درصورت لزوم به باربری منتخب فروشگاه اینترنتی کاردک ارسال میشود.

الف) در مراکز استان و شهرستان ( بجز کرج ) :

 1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس ، پست و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: https://tipaxco.com که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457-021 تماس حاصل فرمایید.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به تیپاکس به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
 5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 6. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس ، پست و باربری و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 7. برای کالاهایی که مبلغ آنها بیشتر از 2،000،000 تومان میباشد تا سقف 50 کیلوگرم ارسال به تمامی نقاط رایگان بوده و توسط فروشگاه کاردک صورت میگیرد.
 8. امکان دریافت در محل برای سفارشاتی که از طریق تیپاکس ، پست و باربری انجام میپذیرد وجود ندارد و میبایست هنگام خرید مبلغ فاکتور تسویه گردد.
 9. برای محموله هایی که توسط پست ارسال میشود ( پیشتاز یا سفارشی ) هزینه ارسال اعلام و به صورت حساب اضافه میشود و در هنگام دریافت کالا هیچگونه هزینه ای پرداخت نمیشود.

ب) در محدوده استان البرز و شهر کرج :

 1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 2. پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها برای سفارشاتی که تا قبل از ساعت 13 ثبت شوند در همان روز و تا قبل از ساعت 21 تحویل داده میشوند.
 4. سفارشاتی که بعد از ساعت 13 ثبت و صورت حساب آنها صادر شود در روز بعد تا ساعت 17 تحویل شما مشتریان گرامی میگردد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 5. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
 6. هزینه حمل برای کالاهای حجیم بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی کاردک هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 7. برای کالاهایی که مبلغ آنها بیشتر از 500.000 تومان میباشند ارسال رایگان بوده و توسط پیک کاردک صورت میگیرد.
 8. هزینه عادی پیک در شهر کرج مبلغ 15.000 تومان در نظر گرفته شده است و در هنگام ثبت سفارش به صورت حساب اضافه خواهد شد.
 9. ارسال پیک به شهرهای هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد و آبیک در هنگام دریافت کالا و بر اساس تعرفه پیک از مشتری دریافت میگردد.

 

پیگیری وضعیت سفارش :

می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود، در قسمت پیگیری سفارشات، از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.