شیوه‌های پرداخت کالا در فروشگاه اینترنتی کاردک

جهت سهولت در پرداخت شما و اعتماد به فروشگاه اینترنتی کاردک روش های مختلفی را برای پرداخت هزینه مرسوله ها در نظر گرفته ایم که به شرح زیر میباشند:

پرداخت اینترنتی

کاربران فروشگاه اینترنتی کاردک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

در حال حاضر درگاه های امن بانکی زیر در دسترس کاربران قرار داردند:

  1. درگاه بانک ملی ایران (سداد)
  2. درگاه امن زرین پال (با کسر 1 درصد کارمزد)

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

  • شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی کارت بانک )
  • رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. و حتما رمز دوم پویای شما بایستی فعال باشد.

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
  • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است)
اطلاعات کارت بانکی

پرداخت در محل

برای آن دسته از مشتریانی که در استان البرز (کرج) هستند امکان پرداخت درب محل وجود دارد. جهت تعیین روش پرداخت در محل هنگام تکمیل فرم ثبت سفارش، استان خود را البرز انتخاب نمایید تا گزینه پرداخت در محل برای شما فعال شود.

کارت به کارت

برای کارت به کارت اینترنتی (با هر اپلیکیشن بانکی) ابتدا باید رمز دوم کارت بانکی خود را دریافت کنید (به دستور بانک مرکزی، از دی ماه 98 استفاده از رمز دوم پویا اجباری است) و پس از ثبت کارت بانکی خود اقدام به انتقال وجه از کارت مورد نظر نمایید. در کارت به کارت اینترنتی باید رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود و شماره کارت شخصی که می‌خواهید برای او پول انتقال دهید را داشته باشید.

 

حساب‌های بانکی نزد فروشگاه اینترنتی کاردک:

بلوبانک حسام علی محمد حسین آبادی
بلوبانک حسین علی محمد حسین آبادی

اطلاعات و شرایط لازم جهت عودت وجه

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب خریدار یا پروفایل میباشد را در حساب کاربری کاردک خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از فروشگاه اینترنتی کاردک، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه اینترنتی کاردک مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.