منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

مطالب موجود در سایت

مـقـاله هـای آمـوزشـی

اطـلــاعیه هـای سـایت

بررسـی هـای ویدئویـی

مــقــالـات تــخـصــصـی

مـعـرفـی رنـــــگ و ابــزار

0 تا 100 نکات مهم درباره اجرای پوشش میکروسمنت و کاربردهای آن
چگونه چوب را رنگ کنیم؟ آموزش کامل رنگ آمیزی چوب در خانه
چگونه خانه خود را خودمان نقاشی (رنگ آمیزی) کنیم؟
حلال رنگ اکریلیک چیست؟ آموزش رنگ‌آمیزی با رنگ اکریلیک
رنگ روغنی چیست؟ انواع، مزایا و معایب رنگ روغنی

آخرین مطالب

Recent Articles

در این مقاله به شما خواهیم گفت چگونه میتوانید خانه‌ی خودتان را با دستانتان رنگ آمیزی (نقاشی) نمایید و از لذت یک کار خانوادگی بی بهره نمانید. نقاشی خانه بسیار راحت است، فقط کافی است وقت لازم داشته باشید و کالاهای مورد نیاز را از قبل آماده کرده باشید. دیگر چیزی نمی‌ماند، وقت شروع کردن رنگ آمیزی خانه است.
حسام علیمحمدی
حسام علیمحمدی

2 سال قبل

رنگ اکریلیک یکی از آسان ترین رنگ‌ها جهت رنگ‌آمیزی میباشد. این رنگ که با نام رنگ لاتکس نیز میشناسند بدون هستند و برخلاف رنگ‌های روغنی زودتر خشک میشوند و سازگار با محیط زیست هستند. در این مقاله شما با حلال رنگ اکریلیک (لاتکس) و همچنین نحوه خرید و اجرا آن بر روی سطوح آشنا میشوید.
حسام علیمحمدی
حسام علیمحمدی

2 سال قبل

هنوز هم طرفداران دیوارهای رنگ شده کم نیستند و این موضوع را می‌توان از فروش بالای رنگ‌های دیواری ساختمان متوجه شد. طیف وسیعی از رنگ‌های ساختمانی وجود دارد که هر شخص با توجه به سلیقه شخصی خود یکی را به تنهایی مورد استفاده قرار می‌دهد یا به ترکیب دو یا چند رنگ می‌پردازد. در حالت کلی برای رنگ کردن دیوارهای یک ساختمان به میزان مشخصی از رنگ نیاز داریم که فرمول محسابه مقدار رنگ برای نقاشی ساختمان، موضوع بحثی است که در این مقاله به آن پرداخته‌ایم. زیرا با استفاده از آزمون و خطا برای به دست آوردن میزان رنگ مورد نیاز برای رنگ کردن ساختمان، هزینه و انرژی زیادی را از دست خواهیم داد بنابراین با دانستن فرمول محاسبه می‌توانیم به راحتی با کمک ابزار محاسبه رنگ مورد نیاز میزان رنگ موردنیاز را تشخیص دهیم و آن را تهیه کنیم.
حسام علیمحمدی
حسام علیمحمدی

3 سال قبل

آخرین ویدیو ها

Recent Articles

هیچ داده ای یافت نشد
بررسی های ویدئویی دیگر
هیچ داده ای یافت نشد
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.