G-XYGGYZJ6GZ رویه های بازگرداندن کالاهای مرجوعی - کاردک

فروشگاه اینترنتی کاردک، در راستای حفظ و تکریم مشتری های خود و همچنین در حوزه رضایت آنان از کیفیت محصولات و خدمات قابل ارائه این فروشگاه، روند بازگشت مرسوله به فروش رفته را به شکل زیر ترسیم نموده است.

 

فروشگاه اینترنتی کاردک همواره بر 6 اصل زیر جهت ارتقا تجربه و مشتری مداری پایدار است:

 

پیشاپیش بابت اعتمادی که از شما سلب کردیم نهایت پوزش را میطلبیم و امیدوار هستیم در خرید بعدی جبران کنیم .

 

شرایط بازگرداندن کالا :

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 1. مشتری از خرید خود منصرف شود.
 2. کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
 3. اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
 4. اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

 

بدیهی است برای بازگشت کالا ابتدا باید نهایتاً تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل کالا با مدیریت خدمات مشتریان فروشگاه اینترنتی کاردک تماس بگیرید. در ابتدا شرایط برگشت کالای موردنظر شما را کامل توضیح خواهیم داد سپس اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغاز می‌شود.

مشتریان عزیز کالای موردنظر را به همراه فاکتور از طریق پست و یا تیپاکس، به آدرس فروشگاه برگشت خواهند داد.

 

شرایط مرجوع کردن کالا :

لطفا قبل از مرجوع کردن هر گونه مرسوله خریداری شده از فروشگاه اینترنتی کاردک ، ما را در این امر مطلع نمایید و عکس هایی از مرسوله مرجوعی برای ما ارسال شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاردک از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع داده شود.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • پس از بررسی کالاهای مرجوعی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود.

 

جهت مرجوعی کالا بهتر است با شماره های واتس آپ فروشگاه اینترنتی کاردک ارتباط برقرار کنید و با ارسال کردن عکس کالای دریافتی از ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ما موظف هستیم حتی بی دلیل کالای دریافتی شما را با ارائه فاکتور دریافتی از حساب کاربری خود مرجوع کنیم.

بدیهی است کالای مرجوعی شما از نظر سلامت فیزیکی سالم باشد و از آن استفاده نشده باشد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاردک از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع داده شود.
 • ایرادات فیزیکی معمولا در کالاهای فروشگاه اینترنتی وجود ندارد و ممکن است این ایرادات در اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد .
 • کالاهای عرضه شده در فروشگاه به گونه ای هستند که این اشکالات در آنها وجود ندارد و یا وجود این مشکلات طبیعی است و هیچگونه  صدمه ای برای دیگر وسایل شما و یا نوع رنگ کردن و …. شما ندارند.

فرورفتگی در قوطی های رنگ ، پاره شدن کارتن ها ، صدمه دیدن کارتن ها و … طبیعی است و از نظر فنی هیچگونه مشکلی ندارند و اگر محصول از نظر مشخصات با سایت مغایرت دارد مشکل ساز است .

محصولی که دریافت کرده ام بر اثر حمل و نقل آسیب دیده است.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاردک از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع داده شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه دریافت مرسوله قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.
 • با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 • لازم است بسته‌بندی یا جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در بسته‌بندی یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود. نوشتن توضیحات، آدرس، پاره و مخدوش کردن بسته‌بندی یا جعبه اصلی، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • کالای آسیب دیده و همه محصولات جانبی مانند هدایا و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به مدیریت خدمات مشتریان ارسال شود.
 • پس از بررسی کالاهای مرجوعی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود.

 

توجه فرمایید که تمامی این قوانین تنها برای جلوگیری از مرجوعی های بی دلیل و یا سوء استفاده از کاربران بی اطلاع میباشد و بیشتر جنبه آگاهی برای شما مشتریان گرانقدر دارد.

از خرید و سفارش خود منصرف شده ام.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاردک از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع داده شود.
 • چاپ فاکتور و ارسال آن بهمراه مرسوله الزامی میباشد.
 • انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
 • حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان سفارش‌دهنده است (سفارشی که به عنوان هدیه برای شما ارسال شده شامل حق استرداد نمی‌شود).
 •  در صورت انصراف از خرید، پس از دریافت کالا، ارسال و هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

کالایی که خریدم ایراد یا اشکال ظاهری دارد .

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاردک از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع داده شود.
 • برای استفاده از ضمانت بازگشت از نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته‌بندی یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن خودداری فرمائید.
 • ایرادها و اشکال‏‏‌های ظاهری (پاره شدن پارچه، خط و خش روی کالا و محصولات دکوری و تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
 • پس از بررسی کالاهای مرجوعی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود.

سفارش خود را نهایی کردم و قبل از ارسال از خرید منصرف شدم:

اگر سفارش خود را کامل و هزینه ها را پرداخت کرده اید ولی از سفارش خود منصرف شده اید و بار هنوز برای شما ارسال نشده ، قبل از دریافت پیامک حامل ارسال مرسوله مراتب را سریعا به گوش ما برسانید تا مرسوله ارسال نشده و هزینه های جانبی از حساب شما کسر نشود .

بدیهی است اگر مرسوله ارسال شده باشد ، این مرسوله توسط شما می بایست ارسال شود و شامل هزینه برگشت میباشد .

 

کالا را چگونه بازگردانم؟

 • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان مدیریت خدمات مشتریان تماس بگیرید.
 • از ارسال کالا بدون هماهنگی با مدیریت خدمات مشتریان جداً، خودداری کنید.
 • برای ارسال، باید کالا در بسته‌بندی یا جعبه اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و به همراه فاکتور و قبض پستی با مهر شرکت پست ارسال شود.
 • فاکتور و قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا ارسال شود و پشت فاکتور کالا، مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
 • اگر کالا هدیه بوده و فاکتور آن موجود نباشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
 • در صورتی که ساکن شهری غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌ها، پس از تایید مدیریت خدمات مشتریان به حساب مشتری واریز می‌شود.
 • از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
 • اگر ساکن استان البرز هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با مدیریت خدمات مشتریان تماس بگیرید.
 • از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

فروشگاه اینترنتی کاردک در تعداد محدودی از شهرستانها دارای نمایندگی میباشد که میتوانید به صورت حضوری و یا غیرحضوری مرسوله خود را مرجوع کنید . ( جهت دریافت نمایندگی ها با نمایندگی اصلی و مرکزی ما ارتباط برقرار کنید )

 

آدرس پستی نمایندگی مرکزی : استان البرز ، کرج ، بلوار باغستان ، بلوار بیهقی (شهرداری) ، فروشگاه رنگ و چسب محمدی – کدپستی : 3146834795

شماره های تماس :   9416 988 – 0936           1347 390 – 0901           4819 3433 – 026

 

هزینه حمل کالای برگشتی چگونه محاسبه می شود؟

 • برای بازگرداندن کالا می‌توانید کالای مورد نظر را همراه فاکتور و قبض پستی با مهر شرکت پست به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل به فروشگاه، کالا را به آدرس فروشگاه برگشت بزنید .
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به فروشگاه ارسال شود.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط مدیریت خدمات مشتریان، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات مشتریان فروشگاه اینترنتی کاردک ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 • از هنگامی که وضعیت کالا در مدیریت خدمات مشتریان، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان و مدیریت خدمات مشتریان است.

از همه ی کاربران تقاضا میشود که چه هنگام خرید کالا و چه هنگام مرجوعی کالا ، حساب کاربری خود را به صورت کامل و درست تکمیل نمایند تا فروشگاه اینترنتی کاردک به راحتی با شما در ارتباط باشد .

تماس با ما