تــــوجــــــه   :    تماس تلفنی با شرکت کاردک تنها در ساعات اداری شرکت میباشد و خارج از ساعات از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل شرکت مقدور میباشد .

 

  ایمیل های شرکت کاردک به شرح زیر میباشد :

  پشتیانی : Support@Kardac.com

  اطلاعات  : Info@Kardac.com

  فاکتور     : Factor@Kardac.com

  تنها ایمیل پشتیبانی برای برقراری ارتباط با شرکت کاردک میباشد .

 

 

      شماره های تماس فروشگاه کاردک به شرح زیر میباشد :

      دفتر مرکزی : 8045 3427 – (026)

      همراه 1     : 6550 017 0912

      همراه 2     : 6547 017 0912

      در صورت ضرورت با شماره های همراه تماس حاصل فرمایید .

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

  کاردک به عنوان یکی از جدیدترین و کاملترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه ،      با پایبندی به سه اصل کلیدی ، پرداخت در محل ، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن    کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران          تبدیل شود. به محض ورود به کاردک با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز        دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد. کاردک مثل یک فروشگاه رنگ و رزین    و ابزار و یراق و چسب میباشد که شما با ورود به کاردک یک ویترین تمام و کمال از یک فروشگاه    رنگ و رزین و ابزار و یراق و چسب خواهید دید . وسعت کاردک تنها به یک فروشگاه اینترنتی ختم    نمیشود . محصولات خود را در فروشگاه کاردک به سادگی بفروش برسانید و یک کسب و کار          مجازی راه اندازی فرمایید .

 

  درصورتی که از طریق راه های بالا نتوانستید با ما ارتباط برقرار کنید ، میتوانید با پر کردن فرم روبرو    منتظر تماس ما باشید .

 

 

کاردک تنها یک فروشگاه اینترنتی نمیباشد

 

     جهت ثبت شکایت و یا انتقاد میتوانید از ایمیل های شرکت استفاده نمایید.