فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از دویست هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.
در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارش‌های اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از دویست هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارش‌های زیر دویست هزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارش‌هایی که با این سرویس ارسال میشوند الزامی است.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

سفارشات در کرج نیز همانند استان تهران میباشد.

سفارشات برای این شهر ها به دلیل دور بودن از مراکز توزیع کاردک ممکن است کمی زمانبر باشد.تویل سفارشات برای این شهر ها توسط پست انجام میشود.برای راحتی مشتریان امکان ارسال با پست اکسپرس نیز فعال است.

ارسال کالاهای خاص برای شهرهای مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان

لازم به ذکر است زمان تحویل برخی کالاها در این شهرها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 5 روز کاری، به دست مشتری برسد. بنابراین توصیه می‌شود اگر مشتری قصد خرید محصولات مختلفی را دارد، چنین کالاهایی را در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت کند تا سایر کالاهای درخواستی طبق برنامه زمانی بالا ارسال شوند .

ارسال کالا برای شهر ها اصفهان به صورت پست انجام میشود.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود. شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان،کوچصفهان، لنگرود، آستانه اشرفیه و خمام شامل این طرح می‌شوند.

نکات

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان و در شهر تهران و کرج می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر ویست هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران . کرج  10000 تومان ثابت است.
– هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، 15000 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لازم است در شهرهای تحت پوشش اکسپرس تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرهای تحت پوشش اکسپرس، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 0176550 – 0912  یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به پشتیبانی کاردک اطلاع داده شود.
– در صورت ارسال کالاهای گروه رنگ توسط تحویل اکسپرس کاردک، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– باز کردن درب محصول یا بسته بندی کالاها به منظور استفاده از محصول تلقی میشود و مرحوع کردن آن ممکن نیست. همچنین در این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.در غیر اینصورت کالا ارسال نخواهد شد.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

شرایط ارسال به صورت عمده

– ارسال کالاهای ذیل، به صورت عمده تا اطلاع ثانوی فقط نقدی بوده.
لازم به ذکر است که فروش کالا به صورت عمده در مناطق استان البرز (به غیر از هشتگرد، کردان، نظرآباد و برغان) توسط فروشگاه کاردک و به طور رایگان ارسال می‌شوند.

-انواع رنگ
-انواع چسب
-انواع پودر
-انواع اسپری

– ارسال این نوع کالاها، به جز استان البرز ، در شهرستان ها به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود.
– لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
– باربری یا ماموران ارسال کاردک تنها مسوول تحویل سفارش هستند و اطلاع از صحت و سلامت فیزیکی کالا مربوط به تحویل گیرنده میباشد.در صورت مشاهده خطا از سوی ماموران ازسال کاردک مراتب را با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

-ارسال کالا به صورت عمده برای شهرستان ها فقط به صورت باربری انجام میشود.ارسال برای تهران با هماهنگی مشتری انجام مشود.
-راننده دریافت کالا میتواند درب انبار کاردک بار را تحویل گیرد.این امر نیازمند هماهنگی از پیش تعیین شده میباشد.
-هزینه ارسال کالا در تهران بر عهده مشتری است.
-ارسال کالا در کرج به صورت عمده رایگان خواهد بود(به جز شهر های هشتگرد،کردان،برغان،نظر آباد)